Welcome
Login

Autorská práva

Podmínky užití serveru  freefilm.cz

 

Vyplnění registračního formuláře uživatele opravňuje k:

a) vkládání, editování a mazání audiovizuálních souborů a textů

b) vstupu do diskusí a hodnocení prohlíženého obsahu.

Soubory vložené uživateli musí být v souladu s právním řádem České republiky a musí tématicky souviset s obsahem, pro který je web určen. Jedná se tedy pouze o audiovizuální a informační materiál k filmům.

Server  freefilm.cz vám registrací uděluje povolení k přístupu a užívání webu  freefilm.cz za následujících výslovných podmínek. Nedodržení těchto Podmínek bude pokládáno za jejich porušení z vaší strany.

 

Je zakázáno vkládat a šířit soubory a informace, které:

a) porušují práva duševního vlastnictví (autorská práva, práva související s právem autorským nebo průmyslová práva) jiných osob;

b) obsahují erotický, sexuální nebo pornografický obsah

 

Provozovatel stránek upozorňuje, že obsah webu je nahráván a tvořen uživateli, kteří vlastní registrací souhlasí se základními pravidly užívaní a neodpovídá proto za případné porušení těchto pravidel ze strany uživatelů. Provozovatel stránek pouze poskytuje uživatelům prostor pro umístnění souborů a jiných informací za účelem jejich audiovizuální prezentace.

Provozovatel stránek dále upozorňuje, že na serverech provozovatele nejsou umístěna žádná videa. Veškerý videoobsah je na webu freefilm.cz publikován pouze jako tzv. embed kód a je vkládán jeho uživateli. Uživatelé, kteří vkládají na web freefilm.cz embed kódy videí ze serveru Youtube.com, tak činí na na základě sublicence udělené serverem Youtube.com.

 

Pokud jakékoliv video, jehož embed kód je umístěn na freefilm.cz , porušuje vaše autorská práva, znamená to, že byla serverem Youtube.com udělena sublicence protiprávně. Prosíme, abyste ihned toto porušení vašich autorských práv nahlásili serveru Youtube.com pomocí formuláře zde a také na naši emailovou adresu freefilm@email.cz a Server Youtube.com  tato videa na základě požadavku neprodleně ze svých stránek odstraní.